Venkovská tržice

Venkovská tržnice

Elektronický obchod Venkovské tržnice začal nabízet výrobky místních producentů

Sazenice bylinek, sadba ovocných dřevin, bylinná kosmetika, bytové doplňky a dekorace, šperky, či originální módní doplňky, ale třeba také hovězí uzeniny. To jsou první produkty místních výrobců, farmářů, pěstitelů, či hobby řemeslníků a umělců v e-shopu Venkovské tržnice. A v brzké době přibudou další, třeba marmelády a další ovocné výrobky, sazenice zeleniny a trvalek, výrobky uměleckých řemeslníků, produkty z farem a další. Postupně tak budeme naplňovat svůj záměr prezentovat nabídku místních producentů a podporovat prodej jejich výrobků, zatím především na lokálním trhu.

VENKOVSKÁ TRŽNICE nabízí prodej přes internet

Také pozorujete, jak u nás v posledních letech postupně zanikají drobné prodejny, malé výrobny, řada živnostníků ukončuje své podnikatelské aktivity? S mizejícími službami klesá podíl peněz, které obyvatelé utratí v místě. Zužuje se nabídka, region chudne.

I proto se MAS svatého Jana z Nepomuku zapojila do projektu spolupráce 12 MAS, jehož záměrem je mimo jiné podpora místních podnikatelů a živnostníků a oživení lokálního obchodování.
Na webových stránkách www.venkovskatrznice.eu/sv-jana-z-nepomuku již najdete inzertní nabídku a poptávku pod odkazem Bazar. Ten slouží především k příležitostnému prodeji, počínaje přebytky ze zahrad, vajec či medu, přes ošacení a vybavení pro děti, ze kterého nám již vyrostly, nepotřebný stavební materiál, zastaralé nářadí a náčiní, které by se ještě mohlo někomu hodit, třeba až po zapomenuté poklady půd a stodol.
Nově zde byl otevřen také lokální elektronický obchod. Ten bude sloužit výrobcům a producentům z území Nepomucka a Spálenopoříčska. Elektronický obchod může volně využívat k nabídce svých výrobků každý subjekt, zaregistrovaný v Katalogu podnikatelů a neziskových organizací Venkovské tržnice …

Venkovská tržnice - internetový obchod lokálních výrobců a producentů

Nabízíme možnost prezentace a prodeje Vašich výrobků a produkce v elektronickém obchodě Venkovské tržnice.

Nabídka je směřována především všem lokálním výrobcům a producentům z území Nepomucka a Spálenopoříčska. Šíře nabízených výrobků a produktů je zcela na Vás.
Elektronický obchod Venkovské tržnice je volně přístupnou „platformou“, kterou může využít každý subjekt zaregistrovaný v Katalogu podnikatelů a neziskových organizací Venkovská tržnice. Do katalogu se můžete kdykoliv bezplatně zaregistrovat.
Podmínky využití elektronického obchodu Venkovské tržnice najdete na: http://www.enkovskatrznice.eu/e-shop/prodejni-reklamacni-rad
Vlastní sekci v elektronickém obchodě Venkovské tržnice si po zaregistrování v katalogu můžete založit zde: http://www.venkovskatrznice.eu/e-shop/zalozit
Máte-li zájem o využití elektronického obchodu Venkovské tržnice, rádi Vám k tomu poskytneme více informací, případně Vám pomůžeme se založením Vaší sekce a s vložením výrobků a produktů. Kontaktovat nás můžete na tel.: 602 334 882, případně e-mailu: mas.nepomucko@seznam.cz.

Podporujeme svým nakupováním místní podnikatele?

Také pozorujete, jak u nás v posledních letech postupně zanikají drobné prodejny, malé výrobny, řada živnostníků ukončuje své podnikatelské aktivity? S mizejícími službami klesá podíl peněz, které obyvatelé utratí v místě. Region chudne, což pro nás není rozhodně pozitivní zpráva.
I proto se MAS svatého Jana z Nepomuku pustila před rokem do realizace projektu Venkovská tržnice III. Záměrem projektu mimo jiné byla podpora místních podnikatelů a živnostníků, posilování „lokálního uvědomění“, které by se mělo projevovat nejen ve chvílích, kdy se hovoří o bohaté historii či osobnostech regionu, ale i při tak běžných aktivitách, jako je nakupování.
 

Venkovská tržnice III.

Co projekt přináší do Vaší obce?

K čemu slouží informační vitrína, tištěný katalog, informační systém nebo informační místo v rámci tohoto projektu? Odpovědi se dozvíte zde:  informace.pdf.

Pozvánka na seminář: Využití internetu pro rozvoj venkova

Srdečně tímto zveme na seminář v rámci projektu Venkovská tržnice.

Termín: 8. – 9.4. 2013

Místo: Kostelec nad Orlicí

Pozvánku s podrovnějšími informacemi naleznete zde.

Regionální katalog Venkovská tržnice bude obsahovat více než 500 subjektů

O projektu Venkovská tržnice informujeme pravidelně od počátku roku 2012, kdy byla jeho zahájena. Předmětem projektu je zejména vytvoření regionálního katalogu podnikatelů, živnostníků, příležitostných výrobců a poskytovatelů služeb, uměleckých řemeslníků, chovatelů, pěstitelů, včelařů, prostě všech, kteří něco produkují, či nabízejí své služby. Katalog zahrnuje také neziskové organizace a spolky. V současné době máme zaregistrováno přes 500 subjektů, z toho 410 podnikatelských a 92 neziskových. Více ve článku...

Venkovská tržnice - výjimečná příležitost i pro podnikatele

Vážení podnikatelé z území Spálenopoříčska. Dovolte nám, abychom Vám v krátkosti představili projekt Venkovská tržnice a možnosti, které Vám přináší. Více ve článku...

Rozhovor s Petrem Hienlem „duchovním otcem“ Venkovské tržnice

1.  Kde se vzala myšlenka Venkovské tržnice? Co bylo impulsem?
Na myšlenku realizace informačního systému Venkovská tržnice mne a mé spolupracovníky přivedlo spojení znalosti předávání informací ve staré Číně (tzv. čínské noviny), kdy na čerstvě obílenou zeď byly zapisovány zprávy, které když zastaraly, byly přebíleny a nahrazeny novými, a současné informační dálnice tj. internetu.  Z tohoto spojení „starého“ s „novým“ vznikl originální informační systém, jehož možnosti pro zlepšení podmínek života na venkově dosud nejsou zdaleka vyčerpány. Více ve článku...

VENKOVSKÁ TRŽNICE,

informace od terénních tazatelů

O projektu MAS svatého Jana z Nepomuku „Venkovská tržnice“ na podporu činnosti místních podnikatelů a neziskových organizací na těchto stránkách informujeme pravidelně již od začátku letošního roku. Projekt tak není potřeba představovat, ale některé základní informace bychom rádi připomněli.

Venkovská tržnice – sběr kontaktů terénními tazateli byl zahájen

Od začátku května 2012 začalo na území MAS svatého Jana z Nepomuku působit více než 20 terénních tazatelů, jejichž úkolem je nabídnout co největšímu počtu potenciálních zájemců registraci do katalogu Venkovské tržnice, poskytnout informace o projektu a o tom, co dalšího místním nabízí.
Zeptali jsme se tří terénních tazatelek: Vladislavy Bělové (VB), Martiny Krumpholcové (MK) a Marie Bílkové (MB) na jejich první zkušenosti. Více ve článku....

VENKOVSKÁ TRŽNICE

Příležitost nejen pro podnikatele, ale také pro rozvoj spolkové činnosti

O projektu VENKOVSKÁ TRŽNICE informujeme pravidelně od počátku letošního roku, kdy byla realizace projektu zahájena. Na základě poskytovaných informací by se zatím mohlo zdát, že projekt slouží výhradně inzerci podnikatelům prostřednictvím tištěného a internetového katalogu.

VENKOVSKÁ TRŽNICE

dotazník pro registraci podnikatelských subjektů

Bezplatná reklama pro každého podnikatele, který chce, aby se o něm v regionu vědělo. Více ve článku...

VENKOVSKÁ TRŽNICE – bezplatná reklama přes dotazník

Během února dostali někteří z vás do své e-mailové schránky dotazník a upozornění na vznik REGIONÁLNÍ DATABÁZE podnikatelů a neziskových organizací. Registrace přes dotazník pro každého zdarma. MAS sv. Jana z Nepomuku zahájila projekt Venkovská tržnice a nabízí možnost bezplatné reklamy v tištěném katalogu i na internetu. Více ve článku...

Venkovská tržnice

katalog, bazar i přehled regionálních akcí

Záměrem MAS svatého Jana z Nepomuku je napomáhat zvyšování kvality života obyvatel regionu. Jednoduše řečeno, chceme, aby se lidem v regionu dobře žilo. I proto se naše MAS zapojila do projektu meziregionální spolupráce Venkovská tržnice, jehož cílem je vytvoření informačního systému pro podporu a posílení místní ekonomiky.

*****

optp + eu + mmr
 
 

Venkovská tržnice

Evropská komise

Evropská komise - Zemědělství a rozvoj venkova

Plzeňský kraj - logo

Plzeňský kraj - logo

MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ PRO EFEKTIVNÍ CHO

MAS JAKO NÁSTROJ SPOLUPRÁCE OBCÍ PRO EFEKTIVNÍ CHOD ÚŘADŮ

Kontakt

Místní akční skupina
svatého Jana z Nepomuku

-

Sídlo:
Nám. Svobody 132
335 61 Spálené Poříčí

Právní forma:
zapsaný spolek

Registrační číslo MAS pro PRV Osa IV. Leader je: 07/002/41100/232/000091

Facebook

 

© 2007 – 2018 tvorba internetových stránek MULTIMEDIA ACTIVITY